facebook

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

O nas

Każdy doradca obsługujący Państwa ma co najmniej kilkuletnie doświadczenie w doradztwie oraz pośrednictwie finansowym poparte sukcesami. Łącznie zaufało nam kilka tysięcy osób oraz wiele firm.


Jesteśmy dla Państwa po to, aby służyć pomocą i radą na każdym etapie procesu.


Naszymi głównymi atutami są:

 

Działanie w interesie klienta

 

Powierzając nam swoją sprawę kredytową, możecie być Państwo pewni, że będziemy działać w Waszym interesie. Zaproponujemy Państwu taką ofertę, która będzie spełniać większość z Państwa oczekiwań. Mimo, że płaci nam bank, a dla Państwa usługa jest bezpłatna, to dzięki Państwu tak naprawdę zarabiamy i jesteśmy wobec Państwa lojalni. Nie może więc być mowy o konflikcie interesów.

 

Indywidualne podejście

 

Sytuacja każdego klienta jest inna i dlatego do każdego z Was podchodzimy indywidualnie. Nie ma mowy, że dla dwóch pozornie podobnych klientów w większości przypadków wybór odpowiedniego kredytu padnie na tę samą instytucję kredytową. Większość banków szuka odpowiedniego klienta, któremu chce udzielić kredytu, a któremu nie. Dobry specjalista wie o tym doskonale. To właśnie z tych powodów banki w różny sposób liczą zdolność kredytową, indywidualnie podchodzą do form uzyskiwania dochodu, czy też poziomu wykształcenia. Dlatego też bank przedstawia korzystniejszą ofertę tzw. docelowemu klientowi.

 

Uczciwość

 

Podchodzimy do naszego każdego klienta w sposób bardzo świadomy. Sytuację osoby, która nam zaufała ocenimy fachowo i bez emocji. Czy będziemy w stanie pomóc czy też nie, zawsze usłyszysz od nas prawdę. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki zadowoleniu naszych klientów, będziemy mieli ich coraz więcej. Doradcy działający w sposób nieuczciwy, prędzej czy później będą musieli zmienić branżę.

 

Kompetencje i Doświadczenie

 

Współpracują z nami jedynie osoby, które mają długoletnie doświadczenie w doradztwie finansowym, dzięki czemu mamy ogromną wiedzę w zakresie finansów. Wiemy na czym polega dobre procesowanie wniosku kredytowego i jak sprawić, żeby eliminować błędy ludzkie, które często występują w wielu instytucjach finansowych.

 

Zaangażowanie

 

Każdy z nas działa w oparciu o prowadzenie własnego biznesu, co powoduje, że angażujemy się zawsze na 100% w sprawę naszego klienta. Dajemy z siebie wszystko, aby pozytywnie zakończyć każdą sprawę, której się podejmujemy.

 

Dedykowany Doradca

 

Waszą sprawą zajmie się zawsze tylko jedna osoba, dzięki czemu nie będziecie musieli opowiadać pięć razy o swojej sytuacji. Doradca po zapoznaniu się z Waszą sprawą poprowadzi ją do samego końca oraz zapewni również tzw. obsługę posprzedażową. Jeśli będziecie potrzebowali dodatkowej pomocy na pewno również ją otrzymacie. W przyszłości również będziecie mogli śmiało powierzyć swoją sprawę tej samej osobie.

 

Skuteczność

Jeśli po pierwszej rozmowie wspólnie uznamy, że warto współpracować tzn. Wy zdecydujecie się na powierzenie nam sprawy, a my uznamy, że jesteśmy w stanie spełnić Wasze oczekiwania, możecie spodziewać się pozytywnego efektu końcowego. W 90% przypadków nasze sprawy załatwiane są pozytywnie. Jest to bardzo wysoka skuteczność.

 

Bezpłatnie

 

Nasze usługi są bezpłatne dla naszych klientów. Nasze wynagrodzenie pokrywane jest przez bank, w którym weźmiecie Państwo np. swój kredyt. Dzięki naszym umowom otrzymujecie jednak Państwo identyczne warunki jak bezpośrednio w banku.

 

Dochowanie Tajemnicy

 

Możecie być Państwo pewni, że wszelkie informacje, które udzielicie na spotkaniu np. o swoich dochodach, zobowiązaniach itp. pozostaną u Doradcy, który będzie Was obsługiwał, będą wykorzystywane jedynie w zgodzie z obowiązującym prawem. Do banku trafią tylko informacje, które będą niezbędne do podjęcia decyzji kredytowej.

 

Door to Door

 

Preferujemy spotkania w naszym biurze choćby ze względu na dostępne w nim urządzenia (np. drukarki), jeśli jednak nie ma możliwości, żeby Państwo odwiedzili nasz oddział, chętnie do Państwa dojedziemy. Prosimy jednak o wyrozumiałość, iż możemy nie mieć możliwości np. wydrukowania ofert.

 

 

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.

X

„Polecamy wszystkim zainteresowanym osobom współpracę z Panią Agatą Kotłowską. Dzięki jej profesjonalizmowi, poświęceniu czasu, wykonanym rozmowom telefonicznym, a także fachowym poradom, sprawnie i szybko przebrnęliśmy przez wszystkie formalności związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego i zakupem mieszkania.”

Z poważaniem Natalia i Piotr